All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Wellness v Turecku - Turecko 2021 / 2022

Aktuální nabídka Wellness dovolené v Turecku za nejlepší ceny online. All Inclusive Wellness pobyty s fitness, masážemi a kosmetickými salóny. Last Minute pobyty ve Wellness hotelech Turecko 2021 / 2022. Turecko 2021 / 2022.

Ads

Turecko s Wellness 2021 / 2022

Sirene Belek Golf & Wellnes Hotel
★★★★★
👍👍👍👍
 
  • 12 650 Kč

Detail

3.4/5 Skvělé (10 hodnocení)
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Belek v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sirene Belek Golf & Wellnes Hotel, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 31. srpen až sobota 3. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 311 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 12650,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku. Recenze ubytovacího zařízení Sirene Belek Golf & Wellnes Hotel je 3.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Sirene Belek Golf & Wellnes Hotel
★★★★★
👍👍👍👍
 
  • 10 417 Kč

Detail

3.4/5 Skvělé (10 hodnocení)
Dovolená Turecko na podzim 2022 v resortu Belek v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sirene Belek Golf & Wellnes Hotel od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 12. října do sobota 15. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 353 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10417,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Sirene Belek Golf & Wellnes Hotel
★★★★★
👍👍👍👍
 
  • 9 977 Kč

Detail

3.4/5 Skvělé (10 hodnocení)
Dovolená Turecko na podzim 2022 v lokalitě Belek v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sirene Belek Golf & Wellnes Hotel, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 19. říjen až sobota 22. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice nebo Vratislav, s odletem za 360 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9977,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku. Recenze ubytovacího zařízení Sirene Belek Golf & Wellnes Hotel je 3.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Ads

Dovolenou Turecko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Turecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Turecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Turecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Turecku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Turecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Turecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Kanárské ostrovy wellness, Kapverdské ostrovy wellness, Kuba wellness nebo například dovolenou Kypr wellness? Další možností je třeba Maďarsko wellness.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Turecku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Turecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Turecku můžete také podle kvality: např Turecko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Turecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Turecko nebo sekci dovolená s dětmi.

Dovolená Turecko - informace

Turecko, které je spojnicí mezi Evropou a Asií, se v dnešní době počítá za jedno z nejoblíbenějších míst, kde strávit příjemné prázdniny, či zaslouženou dovolenou. Turecko je zhruba 10x větší než ČR. Jeho hlavním městem je Ankara. Dalším jeho významným městem a také největším je známé město Istanbul, kde naleznete velké množství významných historických památek. Úředním jazykem je turečtina, ale domluvíte se zde jak anglicky, tak německy.

Ceny v Turecku

Měnovou jednotkou je turecká lira, která se dělí na 100 kurušů. Peníze si můžete v Turecku vybrat z bankomatu, je jich všude dostatečné množství. Prodavači se ale také často spokojí s platbou v cizí měně (zejména s dolary, či eury). Směrem do vnitrozemí ceny klesají. Skvělé jídlo mají všude za průměrné ceny, všeobecně však platí, že mořské plody jsou dražší než maso. Pivo můžete v Turecku zakoupit celkem levně. Co se týká benzínu, jeho cena je poměrně dost vysoká, avšak veřejná doprava je cenově přijatelná. O cenách se můžete více dozvědět na webových stránkách Dovolenaceny.cz
Za suvenýr si pak můžete z Turecka dovést například krásný kobereček (platí, že čím hustěji je utkán, tím je dražší), či různé druhy čajů, koření a bylinek. Výhodně můžete také zakoupit různé imitace značkového oblečení či kožené zboží. Levně lze v Turecku také sehnat nejrůznější šperky ze zlata i stříbra. Pamatujte také, že součástí každého obchodu v Turecku je smlouvání.

Alternativy podobných zemi

Podobné země Turecku, jež jsou vhodné také ke strávení vaší dovolené, jsou například od něj nedaleko vzdálené Řecko a Bulharsko. Řecko, které leží na jihu Balkánského poloostrova a jehož hlavním městem jsou Athény, oplývá mnoha zajímavými místy k navštívení (vyhledávanými destinacemi jsou např.: Korfu, Kos, Kréta, Lefkada, či oblíbený Rhodos, Santoriny nebo Zakynthos). Bulharsko nabízí turistům nejen poměrně levné a kvalitní ubytování, ale také dlouhé písečné pláže. Milovníci památek také ocení zdejší malebná historická města. Nejvíce navštěvovanými destinacemi v Bulharsku jsou zejména letoviska v oblasti měst Varny a Burgasu. Také Albánie je čím dál tím více turisty vyhledávanou zemí. Na své si v Albánii přijdou nejen milovníci moře, horských túr, ale také procházek v krásné přírodě či po historických památkách.