Maidenská věž
Turecká dívka
Čaj nad tureckým mořem
Vlajka Turecka

Aktuální nabídka ubytování v soukromí v Turecku za nejlepší ceny online. ☀️ Soukromé apartmány a pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty levně. Široká nabídka Last Minute zájezdů s pobyty v soukromí. All Inclusive dovolená v Turecku letecky levně. Turecko 2021 / 2022.

1Turecko.cz    >    

Turecko v soukromí - Turecko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Turecko v soukromí podle termínu

Hotel Villa Zurich
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Istanbul v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Zurich, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až pondělí 5. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 9990,- Kč.
 
Hotel Villa Side
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Side v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Side, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až středa 14. duben, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 19490,- Kč.
 
Hotel Villa Side
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Side v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Side, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až neděle 11. duben, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 16790,- Kč.
 
Hotel Villa Side Residence
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Side Residence, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 5. duben až sobota 10. duben, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 16390,- Kč.
 
Villa Side Residence
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Villa Side Residence, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 92 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 16988,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Surfování
 • Tobogány
 • Fitness
 • Animační programy
 • Volejbal
 
Villa Side Hotel
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Side v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Side Hotel, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až neděle 9. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 93 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 28701,- Kč.
 
Hotel Villa Side
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Side v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Side, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až sobota 1. květen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 93 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 16890,- Kč.
 
Hotel Villa Zurich
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Istanbul v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Zurich, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. duben až neděle 2. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 9690,- Kč.
 
Hotel Villa Zurich
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Istanbul v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Zurich, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. duben až neděle 2. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 98 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 7890,- Kč.
 
Hotel Villa Zurich
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Istanbul v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Zurich, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. duben až pondělí 3. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 98 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 9690,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 95 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal