Maidenská věž
Turecká dívka
Čaj nad tureckým mořem
Vlajka Turecka

Aktuální nabídka dovolené v Turecku v únoru 2021. Last Minute zájezdy do Turecka za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v únoru v Turecku. Turecko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Únor v Turecku.

1Turecko.cz    >    

Dovolená v Turecku - únor 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Turecka v únoru 2021

Alzer Hotel
Dovolená Turecko v zimě 2021 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alzer Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až středa 3. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 11990,- Kč.
 
Aspen
Dovolená Turecko v zimě 2021 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aspen, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až středa 3. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 12690,- Kč.
 
Avicenna
Dovolená Turecko v zimě 2021 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Avicenna, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až středa 3. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 11590,- Kč.
 
Four Seasons At Sultanahmet
Dovolená Turecko v zimě 2021 v lokalitě Istanbul v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Four Seasons At Sultanahmet, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pátek 5. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 35790,- Kč.
 
Four Seasons At Sultanahmet
Dovolená Turecko v zimě 2021 v lokalitě Istanbul v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Four Seasons At Sultanahmet, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až středa 3. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 22290,- Kč.
 
Four Seasons At The Bosphorus
Dovolená Turecko v zimě 2021 v lokalitě Istanbul v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Four Seasons At The Bosphorus, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pátek 5. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 34390,- Kč.
 
Alzer Hotel
Dovolená Turecko v zimě 2021 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alzer Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až čtvrtek 4. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 11990,- Kč.
 
Anjeliq House Hotel
Dovolená Turecko v zimě 2021 v lokalitě Alanya v 3hvězdičkovém ubytování Anjeliq House Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až úterý 9. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 8885,- Kč.
 
Arsi Blue Beach Hotel
Dovolená Turecko v zimě 2021 v lokalitě Alanya v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arsi Blue Beach Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až úterý 9. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 8415,- Kč.
 
Arsi Enfi City Beach Hotel
Dovolená Turecko v zimě 2021 v lokalitě Alanya v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arsi Enfi City Beach Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až úterý 9. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 8415,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 291 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle měsíce odjezdu

Turecko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal