All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Turecká Riviéra 2021 - Turecká Riviéra 2021

Dovolená Turecká Riviéra 2021. Aktuální nabídka dovolené v Turecku v letovisku Turecká Riviéra za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Turecká Riviéra. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Turecká Riviéra 2021

Delphin Deluxe Resort
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 46 390 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (39 hodnocení)
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Turecká riviéra v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Delphin Deluxe Resort, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. červen až čtvrtek 1. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 6 dní. Rekreace je se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 46390,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku. Recenze ubytovacího zařízení Delphin Deluxe Resort je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Granada Luxury Okurcalar
★★★★★
👍👍👍👍👍
 • 33 012 Kč
 • 28 390 Kč
 • - 14 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (168 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Sme velmi spokojný určite sa tam vrátime

  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v resortu Turecká riviéra v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Granada Luxury Okurcalar od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 27. srpna do pátek 3. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 73 dní. Pobyt se stravou ultra all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální online ceně 28390,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Lonicera Resort & Spa
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 37 557 Kč
  • 26 290 Kč
 • - 30 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (41 hodnocení)
  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Turecká riviéra v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Lonicera Resort & Spa, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 29. srpen až pátek 10. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 75 dní. Rekreace je se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 %, aktuálně v ceně 26290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku. Recenze ubytovacího zařízení Lonicera Resort & Spa je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Seaden Sea World Resort & Spa
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 53 959 Kč
  • 39 390 Kč
 • - 27 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (301 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Celkové shrnutí - výborná dovolená

  Dovolená Turecko na podzim 2021 v resortu Turecká riviéra v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Seaden Sea World Resort & Spa od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 5. září do neděle 19. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 82 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 %, v aktuální online ceně 39390,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Annabella Diamond Hotel & Spa
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 34 066 Kč
  • 28 275 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (326 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Hotel velice pěkný, všude čisto, klidné prostředí. Delegát hovořil dobře česky. Byl velice ochotný a vstřícný. Všechny naše požadavky řešil okamžitě k naprosté spokojenosti. Celodenní výlet lodí s českou průvodky...

  Dovolená Turecko na podzim 2021 v lokalitě Turecká riviéra v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Annabella Diamond Hotel & Spa, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 9. září až úterý 21. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Budapešť, s odletem za 86 dní. Rekreace je se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 %, aktuálně v ceně 28275,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku. Recenze ubytovacího zařízení Annabella Diamond Hotel & Spa je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

  Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

  Dovolenou Turecká Riviéra 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Turecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Turecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Turecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Turecku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Turecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Turecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Bulharsko 2021, dovolenou Černá Hora 2021, dovolenou Česká republika 2021/2022 nebo například dovolenou Dominikánská republika 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Egypt.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Turecku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Turecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Turecku můžete také podle kvality: např Turecká Riviéra levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Turecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Turecká Riviéra nebo sekci dovolená s dětmi.