All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Turecku - srpen 2022

Dovolená Turecko v srpnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Turecku v srpnu 2022. Zájezdy Turecko za nejvýhodnější ceny online.

Turecko v srpnu 2022

Aqua
★★★★★
👍👍👍👍👍
 • 33 493 Kč
 • 23 110 Kč
 • - 31 %
 • Detail

  4.9/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Marmaris v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Aqua, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. srpen až pondělí 8. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 281 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 %, aktuálně v ceně 23110,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku. Recenze ubytovacího zařízení Aqua je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Blue Star
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 22 139 Kč
  • 17 490 Kč
 • - 21 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (207 hodnocení)
  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v resortu Alanya v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Blue Star od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 1. srpna do pondělí 8. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Brno, s odletem za 281 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální online ceně 17490,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Residence Tui Sensatori Barut
  ★★★★★
  • 42 884 Kč
  • 40 311 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Fethiye v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Residence Tui Sensatori Barut, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. srpen až pondělí 8. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 281 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 40311,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku.
  Green Nature Resort & Spa
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 18 201 Kč
  • 17 473 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  4.1/5 Fantastické (10 hodnocení)
  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v resortu Marmaris v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Green Nature Resort & Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 1. srpna do pondělí 8. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 281 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 17473,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Casa De Maris Spa & Resort Hotel
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 19 857 Kč
  • 19 261 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Marmaris v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Casa De Maris Spa & Resort Hotel, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. srpen až pondělí 8. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 281 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, aktuálně v ceně 19261,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku. Recenze ubytovacího zařízení Casa De Maris Spa & Resort Hotel je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Yücelen (Akyaka)
  ★★★★
  • 18 097 Kč
  • 17 554 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v resortu Marmaris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Yücelen (Akyaka) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 1. srpna do pondělí 8. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 281 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 17554,- Kč.
  Blue Bay Platinum
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 19 585 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (14 hodnocení)
  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Marmaris v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Blue Bay Platinum, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. srpen až pondělí 8. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 281 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 19585,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku. Recenze ubytovacího zařízení Blue Bay Platinum je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Cettia Beach Resort
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 18 763 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (12 hodnocení)
  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v resortu Marmaris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cettia Beach Resort od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 1. srpna do pondělí 8. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 281 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 18763,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Club Turban
  ★★★★★
   
  • 23 822 Kč

  Detail

  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Marmaris v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Club Turban, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. srpen až pondělí 8. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 281 dní. Rekreace je se stravou dle programu. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 23822,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku.
  Elegance International
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 18 960 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (3 hodnocení)
  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v resortu Marmaris v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Elegance International od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 1. srpna do pondělí 8. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 281 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 18960,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 560 nalezených

  Dovolenou Turecko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Turecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Turecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Turecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Turecku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Turecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Turecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Francie srpen, Chorvatsko srpen, Itálie srpen nebo například dovolenou Jordánsko srpen? Další možností je třeba Kanárské ostrovy srpen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Turecku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Turecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Turecku můžete také podle kvality: např Turecko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Turecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Turecko nebo sekci dovolená s dětmi.

  Dovolená Turecko - informace

  Turecko, které je spojnicí mezi Evropou a Asií, se v dnešní době počítá za jedno z nejoblíbenějších míst, kde strávit příjemné prázdniny, či zaslouženou dovolenou. Turecko je zhruba 10x větší než ČR. Jeho hlavním městem je Ankara. Dalším jeho významným městem a také největším je známé město Istanbul, kde naleznete velké množství významných historických památek. Úředním jazykem je turečtina, ale domluvíte se zde jak anglicky, tak německy.

  Ceny v Turecku

  Měnovou jednotkou je turecká lira, která se dělí na 100 kurušů. Peníze si můžete v Turecku vybrat z bankomatu, je jich všude dostatečné množství. Prodavači se ale také často spokojí s platbou v cizí měně (zejména s dolary, či eury). Směrem do vnitrozemí ceny klesají. Skvělé jídlo mají všude za průměrné ceny, všeobecně však platí, že mořské plody jsou dražší než maso. Pivo můžete v Turecku zakoupit celkem levně. Co se týká benzínu, jeho cena je poměrně dost vysoká, avšak veřejná doprava je cenově přijatelná. O cenách se můžete více dozvědět na webových stránkách Dovolenaceny.cz
  Za suvenýr si pak můžete z Turecka dovést například krásný kobereček (platí, že čím hustěji je utkán, tím je dražší), či různé druhy čajů, koření a bylinek. Výhodně můžete také zakoupit různé imitace značkového oblečení či kožené zboží. Levně lze v Turecku také sehnat nejrůznější šperky ze zlata i stříbra. Pamatujte také, že součástí každého obchodu v Turecku je smlouvání.

  Alternativy podobných zemi

  Podobné země Turecku, jež jsou vhodné také ke strávení vaší dovolené, jsou například od něj nedaleko vzdálené Řecko a Bulharsko. Řecko, které leží na jihu Balkánského poloostrova a jehož hlavním městem jsou Athény, oplývá mnoha zajímavými místy k navštívení (vyhledávanými destinacemi jsou např.: Korfu, Kos, Kréta, Lefkada, či oblíbený Rhodos, Santoriny nebo Zakynthos). Bulharsko nabízí turistům nejen poměrně levné a kvalitní ubytování, ale také dlouhé písečné pláže. Milovníci památek také ocení zdejší malebná historická města. Nejvíce navštěvovanými destinacemi v Bulharsku jsou zejména letoviska v oblasti měst Varny a Burgasu. Také Albánie je čím dál tím více turisty vyhledávanou zemí. Na své si v Albánii přijdou nejen milovníci moře, horských túr, ale také procházek v krásné přírodě či po historických památkách.