Maidenská věž
Turecká dívka
Čaj nad tureckým mořem
Vlajka Turecka

Aktuální nabídka dovolené v Turecku v srpnu 2021. Last Minute zájezdy do Turecka za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu v Turecku. Turecko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Srpen v Turecku.

Dovolená Turecko    >    

Dovolená v Turecku - srpen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Turecka v srpnu 2021

Evren Beach Resort & Spa
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Evren Beach Resort & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 37 %, v aktuální ceně 25046,- Kč.
 
Le Bleu
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kusadasi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Le Bleu, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 11. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 36 %, v aktuální ceně 22975,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 
Aqua Fantasy
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kusadasi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Aqua Fantasy, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 51653,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 
Efes Royal Palace Resort & Spa
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kusadasi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Efes Royal Palace Resort & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 27156,- Kč.
 
Ephesia Holiday Beach Club
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kusadasi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ephesia Holiday Beach Club, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 44396,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
  • Klimatizace
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Minibar
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Korumar Hotel De Luxe
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kusadasi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Korumar Hotel De Luxe, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 38767,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 
Angora Beach Resort
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kusadasi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Angora Beach Resort, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 11. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 26425,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 
Aqua Fantasy
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kusadasi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Aqua Fantasy, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 11. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 40335,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 
Korumar Hotel De Luxe
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kusadasi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Korumar Hotel De Luxe, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 11. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 31178,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 
Le Bleu
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kusadasi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Le Bleu, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 19248,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 

Zobrazeno 1-10 z 2335 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle měsíce odjezdu

Turecko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal