Maidenská věž
Turecká dívka
Čaj nad tureckým mořem
Vlajka Turecka

Aktuální nabídka dovolené v Turecku v říjnu 2020. Last Minute zájezdy do Turecka za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v říjnu v Turecku. Turecko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Říjen v Turecku.

1Turecko.cz    >    

Dovolená v Turecku - říjen 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Turecka v říjnu 2020

Hotel Crown Plaza Istanbul Old City
Dovolená Turecko 2020 - Istanbul v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Crown Plaza Istanbul Old City, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až neděle 25. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 44 % v aktuální ceně 11980,- Kč.
 
Hotel Bekdas De Luxe
Dovolená Turecko 2020 - Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bekdas De Luxe, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až neděle 25. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 42 % v aktuální ceně 10480,- Kč.
 
Hotel Black Bird
Dovolená Turecko 2020 - Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Black Bird, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až neděle 25. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 41 % v aktuální ceně 10780,- Kč.
 
Hotel Hilton Garden Inn Golden Horn
Dovolená Turecko 2020 - Istanbul v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Hilton Garden Inn Golden Horn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až neděle 25. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 41 % v aktuální ceně 10980,- Kč.
 
Sensitive Premium Resort Und Spa
Dovolená Turecko 2020 - Belek v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sensitive Premium Resort Und Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 41 % v aktuální ceně 9276,- Kč.
 
Side Crown Palace
Dovolená Turecko 2020 - Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Side Crown Palace, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 39 % v aktuální ceně 17255,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Minibar
  • Bar
  • Fitness
  • Animační programy
  • Dětský bazén
  • Volejbal
 
Oz Hotels Side Premium
Dovolená Turecko 2020 - Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Oz Hotels Side Premium, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 % v aktuální ceně 10798,- Kč.
 
Mary Palace
Dovolená Turecko 2020 - Side v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mary Palace, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 % v aktuální ceně 10178,- Kč.
 
Side Crown Charm
Dovolená Turecko 2020 - Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Side Crown Charm, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 31 % v aktuální ceně 14182,- Kč.
 
Lonicera Resort Und Spa
Dovolená Turecko 2020 - Alanya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Lonicera Resort Und Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 % v aktuální ceně 13829,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 710 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle měsíce odjezdu

Turecko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal