Maidenská věž
Turecká dívka
Čaj nad tureckým mořem
Vlajka Turecka

Aktuální nabídka dovolené v Turecku v prosinci 2020. Last Minute zájezdy do Turecka za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci v Turecku. Turecko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec v Turecku.

1Turecko.cz    >    

Dovolená v Turecku - prosinec 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Turecka v prosinci 2020

Primasol Hane Garden
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Side v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Primasol Hane Garden, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 15. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 13642,- Kč.
 
Alzer Hotel
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alzer Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 15190,- Kč.
 
Alzer Hotel
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alzer Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 11990,- Kč.
 
Aspen
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aspen, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 12690,- Kč.
 
Avicenna
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Avicenna, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 12990,- Kč.
 
Ciragan Kempinski Palace
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ciragan Kempinski Palace, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 19090,- Kč.
 
Four Seasons At Sultanahmet
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Four Seasons At Sultanahmet, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 29090,- Kč.
 
Four Seasons At Sultanahmet
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Four Seasons At Sultanahmet, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 22290,- Kč.
 
Four Seasons At The Bosphorus
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Four Seasons At The Bosphorus, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 27990,- Kč.
 
Legacy Ottoman
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Legacy Ottoman, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 17990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 571 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle měsíce odjezdu

Turecko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal