All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Poznávací zájezdy Turecko - Turecko 2021

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Turecka za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená v Turecku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Turecko 2021.

Poznávací zájezdy Turecko podle termínu

Very Chic
★★★★
 
 • 26 179 Kč

Detail

Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bodrum v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Very Chic, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 8. srpen až neděle 22. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 54 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, poznávací, u moře, aktuálně v ceně 26179,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku.
To nejlepší z Istanbulu + PRINCOVY OSTROVY + MOŘE (letecky z
★★
 
 • 16 990 Kč

Detail

Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v resortu Istanbul v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Istanbulu + PRINCOVY OSTROVY + MOŘE (letecky z od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 31. srpna do neděle 5. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 77 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 16990,- Kč.
Very Chic
★★★★
 
 • 31 009 Kč

Detail

Dovolená Turecko na podzim 2021 v lokalitě Bodrum v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Very Chic, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 12. září až neděle 26. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, poznávací, u moře, aktuálně v ceně 31009,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku.
ISTANBUL, BRÁNA ORIENTU
★★
 
 • 13 490 Kč

Detail

Dovolená Turecko na podzim 2021 v resortu Istanbul v ?hvězdičkovém ubytování ISTANBUL, BRÁNA ORIENTU od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 16. září do neděle 19. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 93 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 13490,- Kč.
Istanbul letecky
★★
 
 • 11 990 Kč

Detail

Dovolená Turecko na podzim 2021 v lokalitě Istanbul v ?hvězdičkovém ubytování Istanbul letecky, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 25. září až úterý 28. září je s dopravou , s odletem za 102 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 11990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku.
PERLY ISTANBULU+KRÁSY KAPPADOKIE A TURECKÉ RIVIÉRY
★★
 • 19 960 Kč
 • 9 980 Kč
 • - 50 %
 • Detail

  Dovolená Turecko na podzim 2021 v resortu Antalya v ?hvězdičkovém ubytování PERLY ISTANBULU+KRÁSY KAPPADOKIE A TURECKÉ RIVIÉRY od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 26. září do neděle 3. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 103 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 50 %, v aktuální online ceně 9980,- Kč.
  Istanbul
  ★★
   
  • 5 990 Kč

  Detail

  Dovolená Turecko na podzim 2021 v lokalitě Istanbul v ?hvězdičkovém ubytování Istanbul, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 29. září až neděle 3. říjen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 106 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 5990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku.
  Istanbul 2021
  ★★
  • 18 489 Kč
  • 17 010 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená Turecko na podzim 2021 v resortu Istanbul v ?hvězdičkovém ubytování Istanbul 2021 od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 30. září do neděle 3. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 107 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 17010,- Kč.
  PERLY ISTANBULU+KRÁSY KAPPADOKIE A TURECKÉ RIVIÉRY
  ★★
  • 19 960 Kč
  • 9 980 Kč
 • - 50 %
 • Detail

  Dovolená Turecko na podzim 2021 v lokalitě Antalya v ?hvězdičkovém ubytování PERLY ISTANBULU+KRÁSY KAPPADOKIE A TURECKÉ RIVIÉRY, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 3. říjen až neděle 10. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 110 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 50 %, aktuálně v ceně 9980,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku.
  To nejlepší z Istanbulu + PRINCOVY OSTROVY + BURSA (letecky
  ★★
   
  • 15 990 Kč

  Detail

  Dovolená Turecko na podzim 2021 v resortu Istanbul v ?hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Istanbulu + PRINCOVY OSTROVY + BURSA (letecky od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 6. října do neděle 10. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 113 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 15990,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 24 nalezených

  Dovolenou Turecko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Turecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Turecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Turecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Turecku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Turecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Turecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Vietnam poznávací zájezdy, Zanzibar poznávací zájezdy, Albánie poznávací zájezdy nebo například dovolenou Bali poznávací zájezdy? Další možností je třeba Bulharsko poznávací zájezdy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Turecku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Turecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Turecku můžete také podle kvality: např Turecko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Turecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Turecko nebo sekci dovolená s dětmi.

  Dovolená Turecko - informace

  Turecko, které je spojnicí mezi Evropou a Asií, se v dnešní době počítá za jedno z nejoblíbenějších míst, kde strávit příjemné prázdniny, či zaslouženou dovolenou. Turecko je zhruba 10x větší než ČR. Jeho hlavním městem je Ankara. Dalším jeho významným městem a také největším je známé město Istanbul, kde naleznete velké množství významných historických památek. Úředním jazykem je turečtina, ale domluvíte se zde jak anglicky, tak německy.

  Ceny v Turecku

  Měnovou jednotkou je turecká lira, která se dělí na 100 kurušů. Peníze si můžete v Turecku vybrat z bankomatu, je jich všude dostatečné množství. Prodavači se ale také často spokojí s platbou v cizí měně (zejména s dolary, či eury). Směrem do vnitrozemí ceny klesají. Skvělé jídlo mají všude za průměrné ceny, všeobecně však platí, že mořské plody jsou dražší než maso. Pivo můžete v Turecku zakoupit celkem levně. Co se týká benzínu, jeho cena je poměrně dost vysoká, avšak veřejná doprava je cenově přijatelná. O cenách se můžete více dozvědět na webových stránkách Dovolenaceny.cz
  Za suvenýr si pak můžete z Turecka dovést například krásný kobereček (platí, že čím hustěji je utkán, tím je dražší), či různé druhy čajů, koření a bylinek. Výhodně můžete také zakoupit různé imitace značkového oblečení či kožené zboží. Levně lze v Turecku také sehnat nejrůznější šperky ze zlata i stříbra. Pamatujte také, že součástí každého obchodu v Turecku je smlouvání.

  Alternativy podobných zemi

  Podobné země Turecku, jež jsou vhodné také ke strávení vaší dovolené, jsou například od něj nedaleko vzdálené Řecko a Bulharsko. Řecko, které leží na jihu Balkánského poloostrova a jehož hlavním městem jsou Athény, oplývá mnoha zajímavými místy k navštívení (vyhledávanými destinacemi jsou např.: Korfu, Kos, Kréta, Lefkada, či oblíbený Rhodos, Santoriny nebo Zakynthos). Bulharsko nabízí turistům nejen poměrně levné a kvalitní ubytování, ale také dlouhé písečné pláže. Milovníci památek také ocení zdejší malebná historická města. Nejvíce navštěvovanými destinacemi v Bulharsku jsou zejména letoviska v oblasti měst Varny a Burgasu. Také Albánie je čím dál tím více turisty vyhledávanou zemí. Na své si v Albánii přijdou nejen milovníci moře, horských túr, ale také procházek v krásné přírodě či po historických památkách.