Maidenská věž
Turecká dívka
Čaj nad tureckým mořem
Vlajka Turecka

Aktuální nabídka letní dovolené v Turecku za nejlepší ceny online 2021. ☀️ All Inclusive zájezdy v létě do Turecka. Letní pobyty a prázdniny s dětmi v Turecku. Ubytování Turecko 2021.

Dovolená Turecko    >    

Letní dovolená v Turecku - Ubytování Turecko 2021

Vyhledávání zájezdů

Letní dovolená v Turecku podle termínu

Lara Barut Collection
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Antalya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Lara Barut Collection, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 16. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 64611,- Kč.
 
Lujo Art & Joy Hotel
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Bodrum v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Lujo Art & Joy Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 63891,- Kč.
 
Lujo Art & Joy Hotel
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Bodrum v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Lujo Art & Joy Hotel, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až sobota 12. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 88191,- Kč.
 
Maxx Royal Kemer
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Belek v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Maxx Royal Kemer, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až neděle 13. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 150111,- Kč.
 • Tobogány
 • Wifi zdarma
 
Orka Lotus Beach
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Marmaris v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Orka Lotus Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 27171,- Kč.
 
Orka Lotus Beach
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Marmaris v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Orka Lotus Beach, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až sobota 12. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 34101,- Kč.
 
Quadas Hotel
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Marmaris v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Quadas Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 21051,- Kč.
 
Rixos Premium Gocek
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Fethiye v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Rixos Premium Gocek, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 45261,- Kč.
 
Rixos Tekirova
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Kemer v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Rixos Tekirova, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až neděle 13. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 53451,- Kč.
 
Salmakis Resort & Spa
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Bodrum v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Salmakis Resort & Spa, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až sobota 12. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 33741,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Volejbal
 • Surfování
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bezbariérový přístup
 

Zobrazeno 41-50 z 8574 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal