Maidenská věž
Turecká dívka
Čaj nad tureckým mořem
Vlajka Turecka

Aktuální nabídka letní dovolené v Turecku za nejlepší ceny online 2021. ☀️ All Inclusive zájezdy v létě do Turecka. Letní pobyty a prázdniny s dětmi v Turecku. Last Minute Turecko.

Dovolená Turecko    >    

Letní dovolená v Turecku - Last Minute Turecko

Vyhledávání zájezdů

Letní dovolená v Turecku podle termínu

Cats Garden
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Side v 3hvězdičkovém ubytování Cats Garden, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 8914,- Kč.
 
Cinar Family Suite
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Side v 3hvězdičkovém ubytování Cinar Family Suite, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 9087,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Wifi zdarma
 
Ozlem Garden
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Side v 3hvězdičkovém ubytování Ozlem Garden, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 14647,- Kč.
 
Club Nena
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Side v hvězdičkovém ubytování Club Nena, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až sobota 12. červen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 20938,- Kč.
 
Hotel Seaden Valentine Resort & Spa
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Seaden Valentine Resort & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až neděle 13. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 25371,- Kč.
 
Side Kervan
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Side v 3hvězdičkovém ubytování Side Kervan, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 9691,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Dětské hřiště
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Cats Garden
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Side v 3hvězdičkovém ubytování Cats Garden, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 10698,- Kč.
 
Laren Seaside Hotel And Spa
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Antalya v hvězdičkovém ubytování Laren Seaside Hotel And Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 12529,- Kč.
 
Lavitas Hotel
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Side v 3hvězdičkovém ubytování Lavitas Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 12482,- Kč.
 
Ozlem Garden
Dovolená Turecko v létě 2021 v lokalitě Side v 3hvězdičkovém ubytování Ozlem Garden, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až sobota 12. červen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 18442,- Kč.
 

Zobrazeno 21-30 z 8574 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal