Maidenská věž
Turecká dívka
Čaj nad tureckým mořem
Vlajka Turecka

Aktuální nabídka dovolené v Turecku letecky ✈ za nejlepší ceny online. ☀️ Letecké zájezdy do Turecka z letiště Praha, Brno, Ostrava, Karlovy Vary, Pardubice, Bratislava, Mnichov, Vídeň, Linec a Katovice. Last Minute pobyty. Turecko 2020 / 2021.

1Turecko.cz    >    

Turecko letecky - Turecko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Turecko letecky podle termínu

Hotel Hilton Garden Inn Golden Horn
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Hilton Garden Inn Golden Horn, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 45 %, v aktuální ceně 9580,- Kč.
 
Hotel Sim
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Istanbul v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sim, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 45 %, v aktuální ceně 8680,- Kč.
 
Hotel Bulvar Palas
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bulvar Palas, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 10180,- Kč.
 
Hotel Grand Anka
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Grand Anka, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 10180,- Kč.
 
Hotel Naumpaşa Konagi
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Istanbul v hvězdičkovém ubytování Hotel Naumpaşa Konagi, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 10180,- Kč.
 
Hotel Yusufpaşa Konagi
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Istanbul v hvězdičkovém ubytování Hotel Yusufpaşa Konagi, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 10180,- Kč.
 
Primasol Hane Garden
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Side v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Primasol Hane Garden, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až neděle 6. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 7755,- Kč.
 
Hotel Berr
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Berr, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 28 %, v aktuální ceně 10580,- Kč.
 
Hotel Grand Washington
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Grand Washington, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 28 %, v aktuální ceně 10580,- Kč.
 
Hotel Tilia
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Tilia, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 28 %, v aktuální ceně 10480,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 10196 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal