All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Turecko letecky z Vídně - Turecko 2021/2022

Aktuální nabídka dovolené v Turecku letecky ✈ z Vídně za nejlepší ceny online. Letecké zájezdy do Turecka z letiště Vídeň. Turecko 2021/2022.

Turecko letecky z Vídně podle termínu

Letecký Zájazd Do Istanbulu
★★
 
  • 11 917 Kč

Detail

Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istanbul, v místě Turecko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Istanbulu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. červenec až pondělí 19. červenec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy eurovíkendy levně aktuálně ceně 11917,- CZK.
Letecký Zájazd Do Istanbulu
★★
 
  • 11 917 Kč

Detail

Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Istanbul, v místě Turecko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Istanbulu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 13. srpen až pondělí 16. srpen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 87 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 11917,- Kč.
Letecký Zájazd Do Istanbulu
★★
 
  • 11 917 Kč

Detail

Dovolená Turecko na podzim 2021 v lokalitě Istanbul, v místě Turecko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Istanbulu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 17. září až pondělí 20. září, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 122 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně aktuálně ceně 11917,- CZK.
Istanbul De Luxe - poznávací zájazd
★★★
 
  • 15 633 Kč

Detail

Dovolená Turecko na podzim 2021 v lokalitě Istanbul v 3hvězdičkovém ubytování Istanbul De Luxe - poznávací zájazd, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 8. říjen až pondělí 11. říjen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, Budapešť, s odletem za 143 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 15633,- Kč.
Letecký Zájazd Do Istanbulu
★★
 
  • 11 917 Kč

Detail

Dovolená Turecko na podzim 2021 v lokalitě Istanbul, v místě Turecko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Istanbulu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 15. říjen až pondělí 18. říjen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 150 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně aktuálně ceně 11917,- CZK.
Letecký Zájazd Do Istanbulu
★★
 
  • 11 943 Kč

Detail

Dovolená Turecko na jaře 2022 v lokalitě Istanbul, v místě Turecko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Istanbulu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. duben až neděle 1. květen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 345 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 11943,- Kč.
Letecký Zájazd Do Istanbulu
★★
 
  • 11 943 Kč

Detail

Dovolená Turecko na jaře 2022 v lokalitě Istanbul, v místě Turecko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Istanbulu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. květen až pondělí 9. květen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 353 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně aktuálně ceně 11943,- CZK.
Letecký Zájazd Do Istanbulu
★★
 
  • 11 943 Kč

Detail

Dovolená Turecko v létě 2022 v lokalitě Istanbul, v místě Turecko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Istanbulu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 10. červen až pondělí 13. červen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 388 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 11943,- Kč.
Letecký Zájazd Do Istanbulu
★★
 
  • 11 943 Kč

Detail

Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Istanbul, v místě Turecko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Istanbulu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 15. červenec až pondělí 18. červenec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 423 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně aktuálně ceně 11943,- CZK.
Letecký Zájazd Do Istanbulu
★★
 
  • 11 943 Kč

Detail

Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Istanbul, v místě Turecko v ?hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Istanbulu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. srpen až pondělí 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 451 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 11943,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 12 nalezených

Dovolenou Turecko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Turecka vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Turecku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Turecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Turecku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Francie 2021, dovolenou Chorvatsko 2021, dovolenou Itálie 2021/2022 nebo například dovolenou Jordánsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kanárské ostrovy.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.

Dovolená Turecko - informace

Turecko, které je spojnicí mezi Evropou a Asií, se v dnešní době počítá za jedno z nejoblíbenějších míst, kde strávit příjemné prázdniny, či zaslouženou dovolenou. Turecko je zhruba 10x větší než ČR. Jeho hlavním městem je Ankara. Dalším jeho významným městem a také největším je známé město Istanbul, kde naleznete velké množství významných historických památek. Úředním jazykem je turečtina, ale domluvíte se zde jak anglicky, tak německy.

Ceny v Turecku

Měnovou jednotkou je turecká lira, která se dělí na 100 kurušů. Peníze si můžete v Turecku vybrat z bankomatu, je jich všude dostatečné množství. Prodavači se ale také často spokojí s platbou v cizí měně (zejména s dolary, či eury). Směrem do vnitrozemí ceny klesají. Skvělé jídlo mají všude za průměrné ceny, všeobecně však platí, že mořské plody jsou dražší než maso. Pivo můžete v Turecku zakoupit celkem levně. Co se týká benzínu, jeho cena je poměrně dost vysoká, avšak veřejná doprava je cenově přijatelná. O cenách se můžete více dozvědět na webových stránkách Dovolenaceny.cz
Za suvenýr si pak můžete z Turecka dovést například krásný kobereček (platí, že čím hustěji je utkán, tím je dražší), či různé druhy čajů, koření a bylinek. Výhodně můžete také zakoupit různé imitace značkového oblečení či kožené zboží. Levně lze v Turecku také sehnat nejrůznější šperky ze zlata i stříbra. Pamatujte také, že součástí každého obchodu v Turecku je smlouvání.

Alternativy podobných zemi

Podobné země Turecku, jež jsou vhodné také ke strávení vaší dovolené, jsou například od něj nedaleko vzdálené Řecko a Bulharsko. Řecko, které leží na jihu Balkánského poloostrova a jehož hlavním městem jsou Athény, oplývá mnoha zajímavými místy k navštívení (vyhledávanými destinacemi jsou např.: Korfu, Kos, Kréta, Lefkada, či oblíbený Rhodos, Santoriny nebo Zakynthos). Bulharsko nabízí turistům nejen poměrně levné a kvalitní ubytování, ale také dlouhé písečné pláže. Milovníci památek také ocení zdejší malebná historická města. Nejvíce navštěvovanými destinacemi v Bulharsku jsou zejména letoviska v oblasti měst Varny a Burgasu. Také Albánie je čím dál tím více turisty vyhledávanou zemí. Na své si v Albánii přijdou nejen milovníci moře, horských túr, ale také procházek v krásné přírodě či po historických památkách.