Maidenská věž
Turecká dívka
Čaj nad tureckým mořem
Vlajka Turecka

Aktuální nabídka Last Minute dovolené v Turecku za nejlepší ceny online. ☀️ Super Last Minute zájezdy do Turecka. All Inclusive pobyty Turecko na poslední chvíli výhodně. Turecko 2020 / 2021.

1Turecko.cz    >    

Turecko Last Minute - Turecko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Turecko Last Minute podle termínu

Oz Hotels Side Premium
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Oz Hotels Side Premium, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 11670,- Kč.
 
Limak Arcadia Sport Resort
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Belek v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Limak Arcadia Sport Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 11916,- Kč.
 
Alzer Hotel
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alzer Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až úterý 1. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 13590,- Kč.
 
Aspen
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aspen, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až pondělí 30. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 12690,- Kč.
 
Avicenna
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Avicenna, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až úterý 1. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 12990,- Kč.
 
Ciragan Kempinski Palace
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ciragan Kempinski Palace, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až úterý 1. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 24290,- Kč.
 
Four Seasons At Sultanahmet
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Four Seasons At Sultanahmet, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až pondělí 30. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 22290,- Kč.
 
Gloria Serenity
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Belek v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gloria Serenity, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 12. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 81190,- Kč.
 
Primasol Hane Garden
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Side v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Primasol Hane Garden, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 11697,- Kč.
 
Titanic Mardan Palace
Dovolená Turecko na podzim 2020 v lokalitě Antalya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Titanic Mardan Palace, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 12. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 84790,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 5698 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal