Maidenská věž
Turecká dívka
Čaj nad tureckým mořem
Vlajka Turecka

Aktuální nabídka dovolené v Turecku v květnu 2021. Last Minute zájezdy do Turecka za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu v Turecku. Turecko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Květen v Turecku.

1Turecko.cz    >    

Dovolená v Turecku - květen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Turecka v květnu 2021

Calido Maris
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Calido Maris, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 37 %, v aktuální ceně 17690,- Kč.
 
Hotel Club Nena
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Club Nena, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 37 %, v aktuální ceně 18790,- Kč.
 
Hotel Alba Royal
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Alba Royal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 36 %, v aktuální ceně 21790,- Kč.
 
Limak Limra Hotel & Resort
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Kemer v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Limak Limra Hotel & Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 36 %, v aktuální ceně 19690,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Volejbal
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bezbariérový přístup
 • Bowling
 • Wifi zdarma
 
Kirman Sidemarin Beach & Spa - Rodinný Pokoj
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Kirman Sidemarin Beach & Spa - Rodinný Pokoj, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 29190,- Kč.
 
Fame Residence Lara - Rodinný Pokoj
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Antalya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Fame Residence Lara - Rodinný Pokoj, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 %, v aktuální ceně 19690,- Kč.
 
Monachus - Rodinný Pokoj
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Side v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Monachus - Rodinný Pokoj, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 20390,- Kč.
 
Papillon Zeugma
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Belek v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Papillon Zeugma, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 35390,- Kč.
 
Aquaworld Belek - Rodinný Pokoj
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Belek v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Aquaworld Belek - Rodinný Pokoj, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 30190,- Kč.
 
Sherwood Suites Resort
Dovolená Turecko na jaře 2021 v lokalitě Antalya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sherwood Suites Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 17390,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 561 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle měsíce odjezdu

Turecko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal