Maidenská věž
Turecká dívka
Čaj nad tureckým mořem
Vlajka Turecka

Aktuální nabídka First Minute zájezdů do Turecka levně. ☀️ All Inclusive First Minute dovolená v Turecku 2021 / 2022. First Moment pobyty Turecko za nejlepší ceny online. Turecko 2021.

Dovolená Turecko    >    

First Minute Turecko - Turecko 2021

Vyhledávání zájezdů

First Minute podle termínu

Cats Garden
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Side v 3hvězdičkovém ubytování Cats Garden, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až středa 28. červenec, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 39 %, v aktuální ceně 13203,- Kč.
 
Notion Kesre Beach
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kusadasi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Notion Kesre Beach, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až středa 4. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 38 %, v aktuální ceně 32487,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 • Wifi zdarma
 
Venosa Beach Resort & Spa
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kusadasi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Venosa Beach Resort & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až neděle 1. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 36 %, v aktuální ceně 33117,- Kč.
 
Aqua Fantasy
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kusadasi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Aqua Fantasy, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až středa 4. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 51139,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 
Ephesia Holiday Beach Club
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kusadasi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ephesia Holiday Beach Club, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až středa 4. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 43845,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 • Klimatizace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Korumar Hotel De Luxe
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kusadasi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Korumar Hotel De Luxe, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až středa 4. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 38382,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 
Aqua Fantasy
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kusadasi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Aqua Fantasy, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až neděle 1. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 42661,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 
Ephesia Holiday Beach Club
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kusadasi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ephesia Holiday Beach Club, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až neděle 1. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 36928,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 • Klimatizace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Sherwood Exclusive Kemer - Rodinná Izba
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kemer v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sherwood Exclusive Kemer - Rodinná Izba, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až středa 4. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 86479,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 
Angora Beach Resort
Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kusadasi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Angora Beach Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až středa 28. červenec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 21748,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 

Zobrazeno 1-10 z 5154 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal