All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Egejská Riviéra 2021 / 2022 - Egejská Riviéra 2021 / 2022

Dovolená Egejská Riviéra 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené v Turecku v letovisku Egejská Riviéra za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Egejská Riviéra. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Ads

Dovolená Egejská Riviéra 2021 / 2022

Maxeria Blue Didyma
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 18 289 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Turecko v létě 2022 v lokalitě Egejská riviéra v ?hvězdičkovém ubytování Maxeria Blue Didyma, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. červen až čtvrtek 9. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 221 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 18289,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku. Recenze ubytovacího zařízení Maxeria Blue Didyma je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Iberotel Sarigerme Park
★★★★
 • 22 378 Kč
 • 21 483 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Turecko v létě 2022 v resortu Egejská riviéra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Iberotel Sarigerme Park od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 20. června do pondělí 27. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 239 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 21483,- Kč.
  Xanadu Island
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 64 399 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (26 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Naprosto fantastická dovolená. Moc jsme si to s celou rodinou užili.

  Dovolená Turecko v létě 2022 v lokalitě Egejská riviéra v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Xanadu Island, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 23. červen až čtvrtek 7. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 242 dní. Rekreace je se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 64399,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku. Recenze ubytovacího zařízení Xanadu Island je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Xanadu Island
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 71 259 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (26 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Naprosto fantastická dovolená. Moc jsme si to s celou rodinou užili.

  Dovolená Turecko v létě 2022 v resortu Egejská riviéra v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Xanadu Island od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 30. června do čtvrtek 14. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 249 dní. Pobyt se stravou ultra all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 71259,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Kefaluka Resort
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 29 439 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (62 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Hotel byl úžasný. Není co vytknout. Skvělé jídlo,výborné ubytování. Skvělý animační program. Vážně není co vytknout.

  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Egejská riviéra v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Kefaluka Resort, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. červenec až čtvrtek 4. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 277 dní. Rekreace je se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, aktuálně v ceně 29439,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku. Recenze ubytovacího zařízení Kefaluka Resort je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Maxeria Blue Didyma
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 30 549 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v resortu Egejská riviéra v ?hvězdičkovém ubytování Maxeria Blue Didyma od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 28. července do čtvrtek 11. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 277 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 30549,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Iberotel Sarigerme Park
  ★★★★
  • 26 513 Kč
  • 25 718 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Egejská riviéra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Iberotel Sarigerme Park, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. srpen až pondělí 15. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 288 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, aktuálně v ceně 25718,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku.
  Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa
  ★★★★★
  • Animační programy
  • Bar
  • Dětské hřiště
  • Dětský bazén
  • Dětský koutek
  • Fitness
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Klimatizace
  • Kuchyňský kout
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Minibar
  • Nonstop recepce
  • Potápěčské centrum
  • Surfování
  • TV
  • Tenis
  • Vnitřní bazén
  • Vnější bazén
  • Volejbal
   
  • 39 779 Kč

  Detail

  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v resortu Egejská riviéra, v místě Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 8. srpna do pondělí 15. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 288 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 39779,- Kč.
  Tui Blue Seno
  ★★★★
   
  • 24 337 Kč

  Detail

  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Egejská riviéra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tui Blue Seno, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 29. srpen až pondělí 5. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 309 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 24337,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku.
  Tui Magic Life Sarigerme
  ★★★★
   
  • 20 091 Kč

  Detail

  Dovolená Turecko na podzim 2022 v resortu Egejská riviéra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tui Magic Life Sarigerme od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 5. září do pondělí 12. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 316 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 20091,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 10 nalezených

  Ads

  Dovolenou Egejská Riviéra 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Turecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Turecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Turecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Turecku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Turecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Turecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Španělsko 2021, dovolenou Thajsko 2021, dovolenou Tunisko 2021/2022 nebo například dovolenou Turecko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy USA.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Turecku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Turecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Turecku můžete také podle kvality: např Egejská Riviéra levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Turecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Egejská Riviéra nebo sekci dovolená s dětmi.