Maidenská věž
Turecká dívka
Čaj nad tureckým mořem
Vlajka Turecka

Dovolená Turecko levně. ☀️ All Inclusive dovolená v Turecku a Last Minute zájezdy do Turecka. Aktuální nabídka dovolené v Turecku letecky s hodnocením klientů. Turecko 2020 / 2021.

1Turecko.cz    >    

Dovolená v Turecku - Turecko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Turecko podle termínu

Oz Hotels Side Premium
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Oz Hotels Side Premium, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až neděle 20. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 48 %, v aktuální ceně 11122,- Kč.
 
Hotel Bekdas De Luxe
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bekdas De Luxe, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 46 %, v aktuální ceně 8880,- Kč.
 
Hotel Black Bird
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Black Bird, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 46 %, v aktuální ceně 9180,- Kč.
 
Hotel Hilton Garden Inn Golden Horn
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Hilton Garden Inn Golden Horn, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 46 %, v aktuální ceně 9280,- Kč.
 
Hotel Sim
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Istanbul v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sim, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 46 %, v aktuální ceně 8380,- Kč.
 
Oz Hotels Side Premium
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Oz Hotels Side Premium, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 44 %, v aktuální ceně 8084,- Kč.
 
Side Crown Palace
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Side Crown Palace, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 %, v aktuální ceně 8331,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Minibar
  • Bar
  • Fitness
  • Animační programy
  • Dětský bazén
  • Volejbal
 
Hotel Bulvar Palas
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bulvar Palas, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 10180,- Kč.
 
Hotel Four Seven
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Four Seven, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 10180,- Kč.
 
Hotel Glorious
Dovolená Turecko v zimě 2020 v lokalitě Istanbul v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Glorious, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 10180,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 10073 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal