Maidenská věž
Turecká dívka
Čaj nad tureckým mořem
Vlajka Turecka

Aktuální nabídka dovolené v Turecku v červenci 2020. Last Minute zájezdy do Turecka za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červenci v Turecku. Turecko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červenec v Turecku.

1Turecko.cz    >    

Dovolená v Turecku - červenec 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Turecka v červenci 2020

Crystal Sunrise Queen
Dovolená Turecko 2020 - Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Crystal Sunrise Queen, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 7. červenec až neděle 12. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 % v aktuální ceně 20490,- Kč.
 
Letoonia Golf Resort
Dovolená Turecko 2020 - Belek v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Letoonia Golf Resort, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 7. červenec až neděle 12. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % v aktuální ceně 22890,- Kč.
 
Rixos Tekirova
Dovolená Turecko 2020 - Kemer v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Rixos Tekirova, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 7. červenec až úterý 21. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % v aktuální ceně 70690,- Kč.
 
Gardenia Beach Hotel
Dovolená Turecko 2020 - Alanya v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gardenia Beach Hotel, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 7. červenec až úterý 21. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % v aktuální ceně 99590,- Kč.
 
Armas Saray Regency Hotel
Dovolená Turecko 2020 - Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Armas Saray Regency Hotel, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 7. červenec až pondělí 20. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % v aktuální ceně 32390,- Kč.
 
Seaden Sea Planet Resort & Spa
Dovolená Turecko 2020 - Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Seaden Sea Planet Resort & Spa, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 7. červenec až sobota 11. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % v aktuální ceně 19490,- Kč.
 
Kleopatra Ada Beach
Dovolená Turecko 2020 - Alanya v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kleopatra Ada Beach, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 7. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % v aktuální ceně 24190,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Animační programy
 • Volejbal
 • Wifi zdarma
 
Serenis Hotel
Dovolená Turecko 2020 - Side v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Serenis Hotel, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 7. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % v aktuální ceně 38390,- Kč.
 
Seamelia Beach Resort Hotel
Dovolená Turecko 2020 - Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Seamelia Beach Resort Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 7. červenec až neděle 12. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % v aktuální ceně 22490,- Kč.
 
Spice Hotel And Spa
Dovolená Turecko 2020 - Belek v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Spice Hotel And Spa, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 7. červenec až pondělí 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 27790,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1809 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle měsíce odjezdu

Turecko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal