All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Bodrum    >    

Azure By Yelken Turecko

Azure By Yelken - Bodrum v Turecku 2021 / 2022. Aktuální nabídka ubytování za nejlepší ceny online. Azure By Yelken v Turecku v lokalitě Bodrum. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v turecké lokalitě Bodrum 2021 / 2022.

Ads

Azure By Yelken Turecko

Azure By Yelken
★★★★★
👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 31 019 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Bodrum, v místě Azure By Yelken v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Azure By Yelken, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 7. červenec až čtvrtek 21. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 213 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 31019,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Turecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Azure By Yelken je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Azure By Yelken
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 31 019 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v resortu Bodrum, v místě Azure By Yelken v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Azure By Yelken od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 28. července do čtvrtek 11. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 234 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 31019,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).
  Azure By Yelken
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 31 959 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Bodrum, v místě Azure By Yelken v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Azure By Yelken, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. srpen až čtvrtek 18. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 241 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 31959,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Turecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Azure By Yelken je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Azure By Yelken
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 31 959 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v resortu Bodrum, v místě Azure By Yelken v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Azure By Yelken od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 11. srpna do čtvrtek 25. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 248 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 31959,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).
  Azure By Yelken
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 31 959 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Bodrum, v místě Azure By Yelken v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Azure By Yelken, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 18. srpen až čtvrtek 1. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 255 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 31959,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Turecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Azure By Yelken je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Azure By Yelken
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 31 959 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Turecko v létě o prázdninách 2022 v resortu Bodrum, v místě Azure By Yelken v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Azure By Yelken od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 25. srpna do čtvrtek 8. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 262 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 31959,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).

  Ads

  Dovolenou Bodrum 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Turecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Turecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Turecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Turecku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Turecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Turecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Egypt 2021, dovolenou Francie 2021, dovolenou Chorvatsko 2021/2022 nebo například dovolenou Itálie? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Jordánsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Turecku může být třeba doprava. Na dovolenou do Turecka 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Turecka letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Turecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Turecku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Turecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Bodrum nebo sekci dovolená s dětmi.