Maidenská věž
Turecká dívka
Čaj nad tureckým mořem
Vlajka Turecka

Hotel Cornelia Diamond Golf Resort & Spa v turecké lokalitě Belek s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Turecko Belek 2019 - Hotel Cornelia Diamond Golf Resort & Spa výhodně. Last Minute zájezdy do turecké destinace Belek.

1Turecko.cz    >    
Belek    >    

Hotel Cornelia Diamond Golf Resort & Spa

Vyhledávání zájezdů

Hotel Cornelia Diamond Golf Resort & Spa podle termínu

Hotel Cornelia Diamond Golf Resort & Spa
Dovolená Turecko 2019 - Belek v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Cornelia Diamond Golf Resort & Spa, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 8. červenec až neděle 14. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 35490,- Kč.
 
Hotel Cornelia Diamond Golf Resort & Spa
Dovolená Turecko 2019 - Belek v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Cornelia Diamond Golf Resort & Spa, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu pátek 26. červenec až pondělí 5. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 126 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 50990,- Kč.
 
Hotel Cornelia Diamond Golf Resort & Spa
Dovolená Turecko 2019 - Belek v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Cornelia Diamond Golf Resort & Spa, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu neděle 11. srpen až pátek 23. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 142 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 65790,- Kč.
 
Hotel Cornelia Diamond Golf Resort & Spa
Dovolená Turecko 2019 - Belek v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Cornelia Diamond Golf Resort & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu neděle 11. srpen až neděle 25. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 142 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 74990,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Belek podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal