All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Alanya    >    

Apartmány Alanya - Alanya 2021 / 2022

Aktuální nabídka ubytování v apartmánech Alanya za nejlepší ceny online. Dovolená v soukromých apartmánech a rekreačních domech v Turecku 2021 / 2022. Levné Last Minute zájezdy Alanya s pobyty v soukromí. Alanya 2021 / 2022.

Ads

Apartmány Alanya 2021 / 2022

Bonapart Sealine
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 18 273 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (265 hodnocení)
Dovolená Turecko na podzim 2022 v lokalitě Alanya v 3hvězdičkovém ubytování Bonapart Sealine, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 4. září až neděle 18. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Budapešť, s odletem za 272 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 18273,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Turecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku. Na základě 265 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Bonapart Sealine je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Bonapart Sealine
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 15 399 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (265 hodnocení)
Dovolená Turecko na podzim 2022 v resortu Alanya v 3hvězdičkovém ubytování Bonapart Sealine od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 15. září do neděle 25. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Budapešť, s odletem za 283 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Turecku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Turecka. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 15399,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 265 cestovatelů).
Bonapart Sealine
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 14 891 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (265 hodnocení)
Dovolená Turecko na podzim 2022 v lokalitě Alanya v 3hvězdičkovém ubytování Bonapart Sealine, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 12. říjen až středa 26. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Budapešť, s odletem za 310 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 14891,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Turecka v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Turecku. Na základě 265 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Bonapart Sealine je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Ads

Dovolenou Alanya 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Turecku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Turecka vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Turecka vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Turecku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Turecku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Turecku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Maroko 2021, dovolenou Mauricius 2021, dovolenou Německo 2021/2022 nebo například dovolenou Omán 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Polsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Turecku může být třeba doprava. Na dovolenou do Turecka 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Turecka letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Turecku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Turecku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Turecku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Alanya nebo sekci dovolená s dětmi.