Maidenská věž
Turecká dívka
Čaj nad tureckým mořem
Vlajka Turecka

Hotel Royal Holiday Palace v turecké lokalitě Antalya s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Turecko Antalya 2019 - Hotel Royal Holiday Palace výhodně. Last Minute zájezdy do turecké destinace Antalya.

1Turecko.cz    >    
Antalya    >    

Hotel Royal Holiday Palace

Vyhledávání zájezdů

Hotel Royal Holiday Palace podle termínu

Hotel Royal Holiday Palace
Dovolená Antalya levně, v 5hvězdičkovém ubytování - Hotel Royal Holiday Palace s délkou 5 dní, v termínu 8. duben 2019 až 12. duben 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, jarní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 11987 Kč.
 
Hotel Royal Holiday Palace
Dovolená Turecko 2019 - Antalya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Royal Holiday Palace, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. květen až sobota 1. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 34190,- Kč.
 
Hotel Royal Holiday Palace
Dovolená Turecko 2019 - Antalya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Royal Holiday Palace, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. červen až sobota 15. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 56590,- Kč.
 
Hotel Royal Holiday Palace
Dovolená Turecko 2019 - Antalya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Royal Holiday Palace, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu sobota 22. červen až středa 3. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 92 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 49590,- Kč.
 
Hotel Royal Holiday Palace
Dovolená Turecko 2019 - Antalya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Royal Holiday Palace, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu neděle 25. srpen až pondělí 2. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 156 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 40790,- Kč.
 
Hotel Royal Holiday Palace
Dovolená Turecko 2019 - Antalya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Royal Holiday Palace, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu neděle 29. září až pátek 11. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 191 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 42990,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Antalya podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal