Maidenská věž
Turecká dívka
Čaj nad tureckým mořem
Vlajka Turecka

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Turecka a dovolená Turecko 2020 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2020. Zájezdy do Turecka s ubytováním. Dovolená Turecko 2020.

1Turecko.cz    >    

Turecko 2020 - Dovolená Turecko 2020

Vyhledávání zájezdů

Turecko podle termínu

Trendy Palm Beach
Dovolená Turecko 2020 - Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Trendy Palm Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % v aktuální ceně 23000,- Kč.
 
Trendy Palm Beach
Dovolená Turecko 2020 - Side v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Trendy Palm Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % v aktuální ceně 23000,- Kč.
 
Lara Barut Collection (Ex Barut Lara)
Dovolená Turecko 2020 - Antalya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Lara Barut Collection (Ex Barut Lara), s délkou 22 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až neděle 30. srpen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % v aktuální ceně 99420,- Kč.
 
Sarpedor Boutique Hotel & Spa
Dovolená Turecko 2020 - Bodrum v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sarpedor Boutique Hotel & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až čtvrtek 20. srpen, s dopravou letecky, z letiště Vratislav, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 38888,- Kč.
 
Hotel Samara
Dovolená Turecko 2020 - Bodrum v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Samara, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až čtvrtek 20. srpen, s dopravou letecky, z letiště Vratislav, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 35225,- Kč.
 
Limak Lara De Luxe Hotel & Resort
Dovolená Turecko 2020 - Antalya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Limak Lara De Luxe Hotel & Resort, s délkou 22 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až neděle 30. srpen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % v aktuální ceně 82281,- Kč.
 
Isil Club Bodrum
Dovolená Turecko 2020 - Bodrum v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Isil Club Bodrum, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až čtvrtek 20. srpen, s dopravou letecky, z letiště Vratislav, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 35375,- Kč.
 
Xperia Saray Beach Hotel
Dovolená Turecko 2020 - Alanya v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Xperia Saray Beach Hotel, s délkou 22 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až neděle 30. srpen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 66830,- Kč.
 
Xperia Grand Bali Hotel
Dovolená Turecko 2020 - Alanya v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Xperia Grand Bali Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 24745,- Kč.
 
Venezia Palace
Dovolená Turecko 2020 - Antalya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Venezia Palace, s délkou 22 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až neděle 30. srpen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 99333,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Volejbal
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bezbariérový přístup
 

Zobrazeno 31-40 z 8867 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal